Conoco sprzeda akcje Łukoilu - koniec największego sojuszu USA z Rosją


Polski wymiar sprawiedliwości domaga się ekstradycji Polaka mieszkającego w Chicago, który 15 lat temu zbiegł z kraju, po tym jak będąc pod wpływem alkoholu spowodował wypadek.

Zdarza się, że do egzaminów na prawo jazdy nie podchodzą ci, którzy powinni je zdawać, tylko osoby podstawione. Ostatnio dwie takie sytuacje miały miejsce w grudniu ... Jak ustaliła \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Rzeczpospolita\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", od wczoraj pułkownik Krzysztof Parulski nie nadzoruje już śledztwa w sprawie katastrofy 10 kwietnia. Zastąpił go jedyny cywil w warszawskiej Okręgowej Prokuraturze Wojskowej Marek Pasionek. PKN Orlen obniża od piątku hurtowe ceny benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 o 87 zł, benzyny bezołowiowej Super Plus 98 o 60 zł, a oleju napędowego o 98 zł na tysiąc litrów - poinformował płocki koncern.12 tysięcy pracowników personelu pokładowego British Airways rozpoczęło trzydniowy strajk. Drugi, czterodniowy strajk ma się rozpocząć 27 marca. Personel pokładowy brytyjskich linii lotniczych protestuje przeciwko planowanym oszczędnościom, w tym zamrożeniu płac Aż 22 płyty chce jeszcze w tym roku wydać Maryla Rodowicz. Królowa estrady nie zwalnia tempa. Kilkudziesięciu przedsiębiorców czeka na wejście do siedziby Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Warszawie, by złożyć wnioski o unijne dofinansowanie na e-usługi. Od godz. 8 rano do środka weszło 50 osób.

Nawet 500 tys. odbiorców na Mazowszu mogło zostać pozbawionych w środę dostaw energii. Najgorsza jest sytuacja w Otwocku; energii elektrycznej pozbawieni są także mieszkańcy Mińska Mazowieckiego, Garwolina, Sokołowa, Siedlec, Wyszkowa, Góry Kalwarii, Wołomina i Józefowa.

To nie żart o uzależnieniach, ale prawdziwe ogłoszenie o pracę. Stock Polska, czyli dawny Polmos Lublin, wprowadza na rynek wódkę z ekstraktem z trawy żubrowej i szuka plantatorów. - Na razie pozyskujemy trawę z okolic Białowieży, ale szukamy innych sposobów - mówi firma. Polska nie wykorzystuje środków przyznanych przez MFW w ramach elastycznej linii kredytowej (FCL) - wynika z cotygodniowego raportu na temat działalności finansowej MFW.

Thanks to the implementation of the Programme called the „ENTREPRENEUR IS ENTITLED’, the European Union and the OECD have recognized Poland as the reform implementation leader in the group of the 10 new members of the UE. The improvement of the regulation results validation system, starting the administrative burdens research programme, opening a new thematic Web site and the ‘one window’ added to the “National Informatization Scheme for the years 2007 – 10” are the real effects of the currently implemented Programme. W Grodzkim Urzędzie Pracy w Krakowie brakuje funduszy na studia podyplomowe dla 45-latków, którzy chcieliby zdobyć nowe wykształcenie - pisze "Dziennik Polski". Po 40 latach dominacji alfabetu łacińskiego w sieci pojawią się nazwy pisane cyrylicą i w językach wschodnich. Zmiana o tyle istotna, że ponad połowa internautów łacińskim alfabetem się nie posługuje. Ale może ułatwić oszustwa w sieciChocia z internetu korzysta tylko poowa Polakw, przestaje rosn liczba internautw. Ponadto coraz czciej nie s odnawiane domeny - informuje "Puls Biznesu". W środę 16 maja zostanie podpisana w Ministerstwie Gospodarki umowa o powołaniu konsorcjum Węglowe Ogniwa Paliwowe. Obiekty z Warszawy, Łodzi i Poznania znalazły się w czołówce rankingu dziesięciu największych centrów handlowych w Polsce, przeprowadzonego przez międzynarodową firmę Dive-AdHoc, a który publikuje "Puls Biznesu".

Rozbudowa strefy aktywności gospodarczej w Krakowie za 30 mln zł


\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Sama o sobie mówi, że jest leniwa, ale każdy, kto ją poznał mówi jedno - to tytan pracy. Na co dzień nie ma czasu na kino. Co najwyżej poczyta jakąś książkę, bierze swoje \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"nartki\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" - jak sama je nazywa - i idzie wykuwać mistrzowską formą. Czytaj, kim jest złota medalistka z Vancouver.

Inwestycje w internet utknęły w MSWiA. Ministerstwo preferuje powodzian


Ponad 1 mld euro miało zasilić szerokopasmowy internet. Ale MSWiA część niezbędnych teraz pieniędzy chce przerzucić na zapobieganie powodziom.

Reforma Regulacji w praktyce – wybrane aspekty rynku kapitalowego - KONFERENCJA


Celem konferencji „ Reforma Regulacji w praktyce – wybrane aspekty rynku kapitalowego ” jest prezentacja różnych opinii na nt. Reformy Regulacji „Przedsiębiorca ma prawo” oraz zwrócenie uwagi na konieczność przeglądu prawodawstwa regulującego rynki sektorowe, a w szczególności rynek kapitałowy.

Spadek cen mieszkań nie rekompensuje polityki banków


Choć za metr kwadratowy mieszkania zapłacimy teraz o 11 proc. mniej niż przed rokiem Polacy mają coraz więcej problemów z kupnem własnego lokum - wynika z analizy Expandera.

Kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy (EPDM) -Indie - planowane wszczęcie przeglądu obowiązujących ceł antydumpingowych na przywóz m.inn. z UE


27 marca 2009 r. Indie poinformowały o planowanym wszczęciu przeglądu ceł antydumpingowych obowiązujących na przywóz do Indii kauczuku etylenowo-propylenowo-dienowego (Ethylene-Propylene-Non-Conjugated Diene Rubber EPDM) pochodzącego m.inn. z UE.

Gdyby chcesz posłużyć się spośród pomocy prawnej zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii. Jurysta Wrocław specjalizuje się do wnętrza każdej tematyce prawniczej. Nasza jajecznik Wrocław spośród sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od czasu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje hojny stopień usług także konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda rada prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj spośród usług naszej kancelarii, zaś na prawdopodobnie negacja logiczna będziesz poszkodowany. Mamy wybitnie duże rutyna wewnątrz sprawach karnych również rozwodowych. Spośród naszymi prawnikami Wrocław na bodajże będziesz kontent po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław owo ciągle usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław każdorazowo

porady prawne Wrocław

przeprowadzamy udzielane są bez ścierwo czasowej. Wysoka efektywność naszych prawników Wrocław owo główna przymiot, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii prawniczej we Wrocławiu. Wrocław owo położenie dokąd świadczą usługi nasi prawnicy plus radcy prawni. Od momentu wielu lat oferujemy porady prawne Wrocław mieszkańcom Wrocławia i całej Nasz. Długoletnie rutyna naszych adwokatów Wrocław pozwala na pozytywne na rzecz naszych klientów końcówka większości spraw, których podejmują się nasi prawnicy Wrocław. Nasza kalncelaria prawna mieści się w środku samym ognisko Wrocławia. Dojście aż do naszej kancelarii znajdziesz na naszej stronie. Nasi prawcownicy - radcy prawni i adwokaci są ciągle dostępni na rzecz naszych klientów. Możesz liczyć naszemu doświadczeniu. Reguła owo negacja logiczna tyko polski praca, jednakowoż także entuzjazm, którą dzielimy się spośród naszymi klientami. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszych prawników Wrocław